You are here:

سایت کاراته گناوه

هفته دوم و سوم لیگ کاراته در گناوه

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

هفته دوم و سوم لیگ کاراته در گناوه

هفته دوم و سوم لیگ کاراته در حالی برگزار گردید که بجای روز جمعه تعطیل و پایان در روز سه شنبه وسط هفته توسط هیئت محترم کاراته استان اجازه برگزاری داده شد .

در بازی اول تیم طوفان از سبک jska به مصاف مدرسه کاراته کوثر ski الف رفتند که در پایان طوفان با حساب 3 به 2 برنده بازی شد . در بازی دوم بعثت از یک wskf با کوثر ب از ski دیدار داشت که کوثر ب بازی را به نفع خود به پایان برد .

دیدار بعدی بین کوثر ب از سبک ski و طوفان از سبک jska بود که کوثر ب برنده شد بازی چهارم را بعثت و کوثر الف برگزار کردند که کوثر الف برنده مسابقه سخت و نفس گیر شد . در بازی بعدی تیم های مدرسه کاراته الف و ب از سبک شوتوکان ski به دیدار هم رفتند که در پایان بازی نتیجه را کوثر ب به سختی توانست به نفع خود به پایان ببرد و رقابت بعدی را هم بعثت و طوفان برگزار کردن که نتیجه آن چیزی جز شکست برای تیم طوفان نبود . در آن قسمت جدول هم تیم های موج و شهید بهمنیاری به مصاف هم رفتند که برنده دیدار تیم موج بود .

آخرین جدال لیگ هم بین شهید بهمنیاری و غدیر برگزار گردید که شهید بهمنیاری ، غدیر را مغلوب نمود .

جابجایی تاریخ بازی ها انسجام تیم های شرکت کننده را بهم زد تا جایی که بعضی از بازی ها برگزار نگردید و بعضی از تیم ها امتیاز هایی را از دست دادند .

و در پایان سه هفته نتایج تیمی مسابقات به شرح زیر است :

تیم های : مدرسه کاراته کوثر ب اول مدرسه کاراته کوثر الف دوم بعثت سوم طوفان چهارم شهید عباس بهمنیاری پنجم غدیر ششم و موج هفتم شدند .

در بازی های نو نهالان که جداگانه برگزار گردید تیم های : دریا اول ساحل دو م- و جنوب سوم شدند .

در رقابت های کاتا و در کاتای نوجوانان : 1 . حسن رستمی اول 2. حسین لطفی دوم 3. حسین پارسا و علی رضا رئوفی مشترکاَ سوم شدند و در کاتای جوانان : 1. علیرضا دهقان اول 2. امیر حسین دهقان دوم 3. محد کرمی و سجاد عبدشیخی مشترکاَ سوم شدند .

داوری مسابقات بر عهده ی : عبدالمهدی بهمنی غلامرضا قنواتی علی نامدار شاهرخ زنگی یوسف خرمی ضرغام کیارستمی حسین زارعی حسین تردیده امید بهمنیاری دلاور محمدنژاد و سرکار خانم ثریا هام مسئول بانوان شوتوکان ski گناوه بود.

حضور خانواده های هنرجویان در سالن و تشویق تیم ها از نکات دیدنی این دوره از مسابقات بود که از ابتدا تا انتها تمام مسابقات را دنبال می کردند .

 

درباره باشگاه

مسئول باشگاه :

مهدی بهمنی

همراه : 09173776702

تلفکس : 07723241970

مسئول سایت:

جانباز حیدری

 همراه: 09171770873

آدرس ایمیل :

ski_boushehr@yahoo.com

پذیرش بانوان

پذیرش تمامی بانوان ائم از مربیان ، هنرجویان و پذیرش نمایندگی سبک شوتوکان (  SKI )  در سرتاسر استان    در باشگاه شوتوکان گناوه

جست وجو

آمار سایت

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterامروز
mod_vvisit_counterدیروز
mod_vvisit_counterاین هفته
mod_vvisit_counterاین ماه
mod_vvisit_counterکل بازدیدها1