You are here:

سایت کاراته گناوه

برگزاری هفته اول لیگ کاراته در گناوه

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

برگزاری هفته اول لیگ کاراته در گناوه

لیگ کاراته گناوه متولد شد . مسا بقاتی که با سعی و تلاش جوانان و مربیان آینده دار کاراته استارت خورد و با وجود موانع راه خود را پیدا کرد .

حمایت مربیان قدیمی تر و داوران سبک های شوتوکان قابل ستایش بود . شوتوکان که در گناوه ابتدا فراتر از یک سبک ( راه و روش ) پایه گذاری شده است ، امروز در گناوه و در بین علاقه مندان به خوبی ریشه دوانیده است. سر رشته این درخت تنومند از ابتدا مدیون زحمات شیهان رضا شهیدی پور می باشد . امروز در گناوه و در استان بوشهر سبک های شوتوکان ski که قدیمی ترین سبک در استان است و سبک های شوتوکان -  wskf و jska فعال هستند ، آنها با دارا بودن مربیان و داوران جوان و فعال در خود این پتانسیل و قدرت را دیدند که نیروهای خود را در قالب یک لیگ در رشته های کاتا و کومیته با هم به میدان بیاورند . در این بین سه سبک jski سه تیم با نام های موج ، غدیر و طوفان در مسابقات بود سبک wskf هم دو تیم داشت. بعثت و شهید عباس بهمنیاری ، تیم های مدرسه کاراته کوثر الف و ب هم از ski پای به میدان نهادند ، حضور نزدیک به 100 نفر در این میدان نوید روزهای روشن گذشته را می دهد. سلیمان عبدالهی ، امید حسین پور ( کاپیتان سابق تیم های ملی نوجوانان و جوانان ایران ) قهرمان جوانان جهان در مراکش و قهرمان آسیا در هنگ کنگ و دیگر ورزش کاران برخواسته از چنین مسابقاتی بودند .

سهم مسئولین در برگزاری مسابقات و حضور بجز آقای حاج رحمان عمادی و مسئول تربیت بدنی و منصور فالحصیری مسئول هیئت کاراته شهرستان همانند گذشته هیچ بود .

اسامی تیم : مدرسه کاراته کوثر الف : سجاد عبدشیخی - مهدی عبدالهی علیرضا افشاریان محدعلی صالح نزاد  و منصور دشتی .

مدرسه کاراته کوثر ب : مهدی گاوداری رضا کریمی امید شنبه میلاد حسینی پور احمد شنبه  و محمد رضا توزی .

 

درباره باشگاه

مسئول باشگاه :

مهدی بهمنی

همراه : 09173776702

تلفکس : 07723241970

مسئول سایت:

جانباز حیدری

 همراه: 09171770873

آدرس ایمیل :

ski_boushehr@yahoo.com

پذیرش بانوان

پذیرش تمامی بانوان ائم از مربیان ، هنرجویان و پذیرش نمایندگی سبک شوتوکان (  SKI )  در سرتاسر استان    در باشگاه شوتوکان گناوه

جست وجو

آمار سایت

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterامروز
mod_vvisit_counterدیروز
mod_vvisit_counterاین هفته
mod_vvisit_counterاین ماه
mod_vvisit_counterکل بازدیدها1