You are here:

سایت کاراته گناوه

JA slide show
ارديبهشت12

هفته دوم و سوم لیگ کاراته در گناوه

هفته دوم و سوم لیگ کاراته در گناوه

هفته دوم و سوم لیگ کاراته در حالی برگزار گردید که بجای روز جمعه تعطیل و پایان در روز سه شنبه وسط هفته توسط هیئت محترم کاراته استان اجازه برگزاری داده شد .

در بازی اول تیم طوفان از سبک jska به مصاف مدرسه کاراته کوثر ski الف رفتند که در پایان طوفان با حساب 3 به 2 برنده بازی شد . در بازی دوم بعثت از یک wskf با کوثر ب از ski دیدار داشت که کوثر ب بازی را به نفع خود به پایان برد .

دیدار بعدی بین کوثر ب از سبک ski و طوفان از سبک jska بود که کوثر ب برنده شد بازی چهارم را بعثت و کوثر الف برگزار کردند که کوثر الف برنده مسابقه سخت و نفس گیر شد . در بازی بعدی تیم های مدرسه کاراته الف و ب از سبک شوتوکان ski به دیدار هم رفتند که در پایان بازی نتیجه را کوثر ب به سختی توانست به نفع خود به پایان ببرد و رقابت بعدی را هم بعثت و طوفان برگزار کردن که نتیجه آن چیزی جز شکست برای تیم طوفان نبود . در آن قسمت جدول هم تیم های موج و شهید بهمنیاری به مصاف هم رفتند که برنده دیدار تیم موج بود .

آخرین جدال لیگ هم بین شهید بهمنیاری و غدیر برگزار گردید که شهید بهمنیاری ، غدیر را مغلوب نمود .

جابجایی تاریخ بازی ها انسجام تیم های شرکت کننده را بهم زد تا جایی که بعضی از بازی ها برگزار نگردید و بعضی از تیم ها امتیاز هایی را از دست دادند .

و در پایان سه هفته نتایج تیمی مسابقات به شرح زیر است :

تیم های : مدرسه کاراته کوثر ب اول مدرسه کاراته کوثر الف دوم بعثت سوم طوفان چهارم شهید عباس بهمنیاری پنجم غدیر ششم و موج هفتم شدند .

در بازی های نو نهالان که جداگانه برگزار گردید تیم های : دریا اول ساحل دو م- و جنوب سوم شدند .

در رقابت های کاتا و در کاتای نوجوانان : 1 . حسن رستمی اول 2. حسین لطفی دوم 3. حسین پارسا و علی رضا رئوفی مشترکاَ سوم شدند و در کاتای جوانان : 1. علیرضا دهقان اول 2. امیر حسین دهقان دوم 3. محد کرمی و سجاد عبدشیخی مشترکاَ سوم شدند .

داوری مسابقات بر عهده ی : عبدالمهدی بهمنی غلامرضا قنواتی علی نامدار شاهرخ زنگی یوسف خرمی ضرغام کیارستمی حسین زارعی حسین تردیده امید بهمنیاری دلاور محمدنژاد و سرکار خانم ثریا هام مسئول بانوان شوتوکان ski گناوه بود.

حضور خانواده های هنرجویان در سالن و تشویق تیم ها از نکات دیدنی این دوره از مسابقات بود که از ابتدا تا انتها تمام مسابقات را دنبال می کردند .

 
ارديبهشت12

برگزاری هفته اول لیگ کاراته در گناوه

برگزاری هفته اول لیگ کاراته در گناوه

لیگ کاراته گناوه متولد شد . مسا بقاتی که با سعی و تلاش جوانان و مربیان آینده دار کاراته استارت خورد و با وجود موانع راه خود را پیدا کرد .

حمایت مربیان قدیمی تر و داوران سبک های شوتوکان قابل ستایش بود . شوتوکان که در گناوه ابتدا فراتر از یک سبک ( راه و روش ) پایه گذاری شده است ، امروز در گناوه و در بین علاقه مندان به خوبی ریشه دوانیده است. سر رشته این درخت تنومند از ابتدا مدیون زحمات شیهان رضا شهیدی پور می باشد . امروز در گناوه و در استان بوشهر سبک های شوتوکان ski که قدیمی ترین سبک در استان است و سبک های شوتوکان -  wskf و jska فعال هستند ، آنها با دارا بودن مربیان و داوران جوان و فعال در خود این پتانسیل و قدرت را دیدند که نیروهای خود را در قالب یک لیگ در رشته های کاتا و کومیته با هم به میدان بیاورند . در این بین سه سبک jski سه تیم با نام های موج ، غدیر و طوفان در مسابقات بود سبک wskf هم دو تیم داشت. بعثت و شهید عباس بهمنیاری ، تیم های مدرسه کاراته کوثر الف و ب هم از ski پای به میدان نهادند ، حضور نزدیک به 100 نفر در این میدان نوید روزهای روشن گذشته را می دهد. سلیمان عبدالهی ، امید حسین پور ( کاپیتان سابق تیم های ملی نوجوانان و جوانان ایران ) قهرمان جوانان جهان در مراکش و قهرمان آسیا در هنگ کنگ و دیگر ورزش کاران برخواسته از چنین مسابقاتی بودند .

سهم مسئولین در برگزاری مسابقات و حضور بجز آقای حاج رحمان عمادی و مسئول تربیت بدنی و منصور فالحصیری مسئول هیئت کاراته شهرستان همانند گذشته هیچ بود .

اسامی تیم : مدرسه کاراته کوثر الف : سجاد عبدشیخی - مهدی عبدالهی علیرضا افشاریان محدعلی صالح نزاد  و منصور دشتی .

مدرسه کاراته کوثر ب : مهدی گاوداری رضا کریمی امید شنبه میلاد حسینی پور احمد شنبه  و محمد رضا توزی .

 
ارديبهشت07

لیگ کاراته در گناوه . اما و اگرها

لیگ کاراته در گناوه .  اما و اگرها
سرانجام پس از سالها صبر هنرجویان کاراته در استان و عدم توانایی هیئت کاراته استان در برگزاری لیگ کاراته منظم مسئولین سبکهای شوتوکان درشهرستان گناوه خود دست به کار شدند تا لیگی منظم را در گناوه آغاز نمایند که هم باعث بالندگی کاراته در گناوه باشد وهم اتحاد ویکپارچگی سبکهای شوتوکان درگناوه را به دنبال خواهد داشت هرجند شکست های شدید توسط مسئولین هیئت هم در شهرستان وهم در استان به برگزارکنندگان وارد آمد اماحمایت مسئولین ورزش شهرستان واستان باعث دلگرمی آنان گردید. هنرجویان وخانواده های آنها بیشتر به آینده امیدوارهستند وشور ونشاط خاصی در باشگاه های کاراته گناوه به وجود آمده است.حضورهفت تیم درمسابقات نشان ازپتانسیل خوب کاراته شوتوکان در گناوه است که عدم نیاز خودرا درزمینه ی برگزاری مسابقات به رخ می کشد. سبک های شوتوکان ski,wskf.jska
هرچند باتمام قوا وقدرت خود درمسابقات حضورندارند اما حضور هقت تیم از این سبکها در مسابقات نشان ازروزهای خوب آینده می دهد. عدم حضور بعضی دیگر ازاین سبکها هرچند جای تعجب هم ندارد با سابقه ای که ازگذشته آنها سراغ داریم اما امیدوار بودیم که از گذشته درس گرفته باشند̦;سالهلیی که امیدحسین پورها وسلیمان عبدالهی ها ودیگران مشغول پرورش خود بودند و آنها مسابقات راتحریم میکردند به امبد آنکه با سفارش و سوغات راه به جایی پیدا کنند.
 
 
صفحه 7 از 14

درباره باشگاه

مسئول باشگاه :

مهدی بهمنی

همراه : 09173776702

تلفکس : 07723241970

مسئول سایت:

جانباز حیدری

 همراه: 09171770873

آدرس ایمیل :

ski_boushehr@yahoo.com

پذیرش بانوان

پذیرش تمامی بانوان ائم از مربیان ، هنرجویان و پذیرش نمایندگی سبک شوتوکان (  SKI )  در سرتاسر استان    در باشگاه شوتوکان گناوه

جست وجو

آمار سایت

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterامروز197
mod_vvisit_counterدیروز0
mod_vvisit_counterاین هفته197
mod_vvisit_counterاین ماه197
mod_vvisit_counterکل بازدیدها565129