You are here:

سایت کاراته گناوه

JA slide show
خرداد26

شروع فعالیت کاراته بانوان درگناوه

شروع فعالیت کاراته بانوان درگناوه

کاراته درگناوه ازسال62شروع به فعالیت نمود طی این سالها افراد زیادی زحماتی رابرای گسترش وپیشرفت این هنر رزمی متحمل شدند . ازبنیانگذاران این رشته درگناوه استاد رضا شهیدی پورکه تاکنون شاگردان دیروزآقای شهیدی پور خوددارای شاگرد وهنرجو شده اند.اما دربحث بانوان داستان به گونه ای دیگربودچون تا همین اواخرباشگاه بانوان کاراته در گناوه وجودنداشت وچندبارهم که استارت کار زده شدتاهنرجوبان به خود می آمدند مربیان بانوان به بهانه های مختلفی ازجمله ادامه تحصیل و...باشگاه راتعطیل می کردند اما امسال ....

Ski سبک شوتوکان

همکاری سرکارخانم ثریا هام که فارغ التحصیل رشته فیزیک هسته ای ازدانشگاه شیرازمی باشد وکاراته راهم درشیرازو زیرنظرمربیان این شهرفراگرفته اقدام به تأسیس باشگاه کاراته بانوان نموده که امیدوارهستیم این اقدام ثمربخش باشد وهنر کاراته که نه تنها دراستان بوشهر بلکه درتمام کشورتوانسته مسیر خودراپیداکند درشهرگناوه هم به جایگاه واقعی خودنزدیک شود.

 

 
ارديبهشت12

هفته دوم و سوم لیگ کاراته در گناوه

هفته دوم و سوم لیگ کاراته در گناوه

هفته دوم و سوم لیگ کاراته در حالی برگزار گردید که بجای روز جمعه تعطیل و پایان در روز سه شنبه وسط هفته توسط هیئت محترم کاراته استان اجازه برگزاری داده شد .

در بازی اول تیم طوفان از سبک jska به مصاف مدرسه کاراته کوثر ski الف رفتند که در پایان طوفان با حساب 3 به 2 برنده بازی شد . در بازی دوم بعثت از یک wskf با کوثر ب از ski دیدار داشت که کوثر ب بازی را به نفع خود به پایان برد .

دیدار بعدی بین کوثر ب از سبک ski و طوفان از سبک jska بود که کوثر ب برنده شد بازی چهارم را بعثت و کوثر الف برگزار کردند که کوثر الف برنده مسابقه سخت و نفس گیر شد . در بازی بعدی تیم های مدرسه کاراته الف و ب از سبک شوتوکان ski به دیدار هم رفتند که در پایان بازی نتیجه را کوثر ب به سختی توانست به نفع خود به پایان ببرد و رقابت بعدی را هم بعثت و طوفان برگزار کردن که نتیجه آن چیزی جز شکست برای تیم طوفان نبود . در آن قسمت جدول هم تیم های موج و شهید بهمنیاری به مصاف هم رفتند که برنده دیدار تیم موج بود .

آخرین جدال لیگ هم بین شهید بهمنیاری و غدیر برگزار گردید که شهید بهمنیاری ، غدیر را مغلوب نمود .

جابجایی تاریخ بازی ها انسجام تیم های شرکت کننده را بهم زد تا جایی که بعضی از بازی ها برگزار نگردید و بعضی از تیم ها امتیاز هایی را از دست دادند .

و در پایان سه هفته نتایج تیمی مسابقات به شرح زیر است :

تیم های : مدرسه کاراته کوثر ب اول مدرسه کاراته کوثر الف دوم بعثت سوم طوفان چهارم شهید عباس بهمنیاری پنجم غدیر ششم و موج هفتم شدند .

در بازی های نو نهالان که جداگانه برگزار گردید تیم های : دریا اول ساحل دو م- و جنوب سوم شدند .

در رقابت های کاتا و در کاتای نوجوانان : 1 . حسن رستمی اول 2. حسین لطفی دوم 3. حسین پارسا و علی رضا رئوفی مشترکاَ سوم شدند و در کاتای جوانان : 1. علیرضا دهقان اول 2. امیر حسین دهقان دوم 3. محد کرمی و سجاد عبدشیخی مشترکاَ سوم شدند .

داوری مسابقات بر عهده ی : عبدالمهدی بهمنی غلامرضا قنواتی علی نامدار شاهرخ زنگی یوسف خرمی ضرغام کیارستمی حسین زارعی حسین تردیده امید بهمنیاری دلاور محمدنژاد و سرکار خانم ثریا هام مسئول بانوان شوتوکان ski گناوه بود.

حضور خانواده های هنرجویان در سالن و تشویق تیم ها از نکات دیدنی این دوره از مسابقات بود که از ابتدا تا انتها تمام مسابقات را دنبال می کردند .

 
ارديبهشت12

برگزاری هفته اول لیگ کاراته در گناوه

برگزاری هفته اول لیگ کاراته در گناوه

لیگ کاراته گناوه متولد شد . مسا بقاتی که با سعی و تلاش جوانان و مربیان آینده دار کاراته استارت خورد و با وجود موانع راه خود را پیدا کرد .

حمایت مربیان قدیمی تر و داوران سبک های شوتوکان قابل ستایش بود . شوتوکان که در گناوه ابتدا فراتر از یک سبک ( راه و روش ) پایه گذاری شده است ، امروز در گناوه و در بین علاقه مندان به خوبی ریشه دوانیده است. سر رشته این درخت تنومند از ابتدا مدیون زحمات شیهان رضا شهیدی پور می باشد . امروز در گناوه و در استان بوشهر سبک های شوتوکان ski که قدیمی ترین سبک در استان است و سبک های شوتوکان -  wskf و jska فعال هستند ، آنها با دارا بودن مربیان و داوران جوان و فعال در خود این پتانسیل و قدرت را دیدند که نیروهای خود را در قالب یک لیگ در رشته های کاتا و کومیته با هم به میدان بیاورند . در این بین سه سبک jski سه تیم با نام های موج ، غدیر و طوفان در مسابقات بود سبک wskf هم دو تیم داشت. بعثت و شهید عباس بهمنیاری ، تیم های مدرسه کاراته کوثر الف و ب هم از ski پای به میدان نهادند ، حضور نزدیک به 100 نفر در این میدان نوید روزهای روشن گذشته را می دهد. سلیمان عبدالهی ، امید حسین پور ( کاپیتان سابق تیم های ملی نوجوانان و جوانان ایران ) قهرمان جوانان جهان در مراکش و قهرمان آسیا در هنگ کنگ و دیگر ورزش کاران برخواسته از چنین مسابقاتی بودند .

سهم مسئولین در برگزاری مسابقات و حضور بجز آقای حاج رحمان عمادی و مسئول تربیت بدنی و منصور فالحصیری مسئول هیئت کاراته شهرستان همانند گذشته هیچ بود .

اسامی تیم : مدرسه کاراته کوثر الف : سجاد عبدشیخی - مهدی عبدالهی علیرضا افشاریان محدعلی صالح نزاد  و منصور دشتی .

مدرسه کاراته کوثر ب : مهدی گاوداری رضا کریمی امید شنبه میلاد حسینی پور احمد شنبه  و محمد رضا توزی .

 
صفحه 6 از 13

درباره باشگاه

مسئول باشگاه :

مهدی بهمنی

همراه : 09173776702

تلفکس : 07723241970

مسئول سایت:

جانباز حیدری

 همراه: 09171770873

آدرس ایمیل :

ski_boushehr@yahoo.com

پذیرش بانوان

پذیرش تمامی بانوان ائم از مربیان ، هنرجویان و پذیرش نمایندگی سبک شوتوکان (  SKI )  در سرتاسر استان    در باشگاه شوتوکان گناوه

جست وجو

آمار سایت

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterامروز459
mod_vvisit_counterدیروز490
mod_vvisit_counterاین هفته3134
mod_vvisit_counterاین ماه10385
mod_vvisit_counterکل بازدیدها521960