You are here:

سایت کاراته گناوه

JA slide show
تیر22

مسا بقا ت کاراته جام رمضان

نتایج مسابقات کاراته جام رمضان

مسابقات کاراته جام رمضان استان درتاریخ19/4/93 در سالن قدیمی شهیدصدوقی بوشهربا حضورنزدیک به 180 نفراز کاراته کاهای سراسر استان در تمام رده های سنی در دوبخش کاتا انفرادی وکومیته انفرادی برگزار گردید.باشگاه کاراته کوثر هم با دوازده ورزشکاردر مسابقات حضور داشت.

شرکت کنندگان حاضر: سلیمان عبدالهی ، محمدرضا توزی، منصور دشتی، مسعود دشتی، امید شنبه، احمد شنبه، علی تربند، مهدی عبدالهی، رضا کریمی،رضا بابک، مهدی گاوداری، علیرضا سلمانپور (کاتا وکومیته)

 نتایج کسب شده توسط کاراته کاهای باشگاه کوثرگناوه:

1-رضا کریمی     45-      نوجوانان                         مقام سوم

 2-علیرضا سلمانپور    50-   نوجوانان                     مقام دوم

4-امید شنبه        55-        جوانان                          مقام دوم

5- مسعود دشتی     60-      جوانان                         مقام سوم

6- احمد شنبه     60-        جوانان                          مقام اول

7-منصور دشتی  65+      جوانان                          مقام دوم

8- محمدرضا توزی   75+   بزرگسالان                   مقام دوم

نتایج کلی مسابقات به شرح زیر می باشد:

مقام اول:خانه کاراته بوشهر  - مقام دوم: گازفجر جم  -مقام سوم: کنگان

ازباشگاه کوثر آقایان شاهرخ زنگی ،علی نامدار و غلامرضا قنواتی به عنران داور مسابقات فوق را قضاوت کردند.

 

 
خرداد26

شروع فعالیت کاراته بانوان درگناوه

شروع فعالیت کاراته بانوان درگناوه

کاراته درگناوه ازسال62شروع به فعالیت نمود طی این سالها افراد زیادی زحماتی رابرای گسترش وپیشرفت این هنر رزمی متحمل شدند . ازبنیانگذاران این رشته درگناوه استاد رضا شهیدی پورکه تاکنون شاگردان دیروزآقای شهیدی پور خوددارای شاگرد وهنرجو شده اند.اما دربحث بانوان داستان به گونه ای دیگربودچون تا همین اواخرباشگاه بانوان کاراته در گناوه وجودنداشت وچندبارهم که استارت کار زده شدتاهنرجوبان به خود می آمدند مربیان بانوان به بهانه های مختلفی ازجمله ادامه تحصیل و...باشگاه راتعطیل می کردند اما امسال ....

Ski سبک شوتوکان

همکاری سرکارخانم ثریا هام که فارغ التحصیل رشته فیزیک هسته ای ازدانشگاه شیرازمی باشد وکاراته راهم درشیرازو زیرنظرمربیان این شهرفراگرفته اقدام به تأسیس باشگاه کاراته بانوان نموده که امیدوارهستیم این اقدام ثمربخش باشد وهنر کاراته که نه تنها دراستان بوشهر بلکه درتمام کشورتوانسته مسیر خودراپیداکند درشهرگناوه هم به جایگاه واقعی خودنزدیک شود.

 

 
ارديبهشت12

هفته دوم و سوم لیگ کاراته در گناوه

هفته دوم و سوم لیگ کاراته در گناوه

هفته دوم و سوم لیگ کاراته در حالی برگزار گردید که بجای روز جمعه تعطیل و پایان در روز سه شنبه وسط هفته توسط هیئت محترم کاراته استان اجازه برگزاری داده شد .

در بازی اول تیم طوفان از سبک jska به مصاف مدرسه کاراته کوثر ski الف رفتند که در پایان طوفان با حساب 3 به 2 برنده بازی شد . در بازی دوم بعثت از یک wskf با کوثر ب از ski دیدار داشت که کوثر ب بازی را به نفع خود به پایان برد .

دیدار بعدی بین کوثر ب از سبک ski و طوفان از سبک jska بود که کوثر ب برنده شد بازی چهارم را بعثت و کوثر الف برگزار کردند که کوثر الف برنده مسابقه سخت و نفس گیر شد . در بازی بعدی تیم های مدرسه کاراته الف و ب از سبک شوتوکان ski به دیدار هم رفتند که در پایان بازی نتیجه را کوثر ب به سختی توانست به نفع خود به پایان ببرد و رقابت بعدی را هم بعثت و طوفان برگزار کردن که نتیجه آن چیزی جز شکست برای تیم طوفان نبود . در آن قسمت جدول هم تیم های موج و شهید بهمنیاری به مصاف هم رفتند که برنده دیدار تیم موج بود .

آخرین جدال لیگ هم بین شهید بهمنیاری و غدیر برگزار گردید که شهید بهمنیاری ، غدیر را مغلوب نمود .

جابجایی تاریخ بازی ها انسجام تیم های شرکت کننده را بهم زد تا جایی که بعضی از بازی ها برگزار نگردید و بعضی از تیم ها امتیاز هایی را از دست دادند .

و در پایان سه هفته نتایج تیمی مسابقات به شرح زیر است :

تیم های : مدرسه کاراته کوثر ب اول مدرسه کاراته کوثر الف دوم بعثت سوم طوفان چهارم شهید عباس بهمنیاری پنجم غدیر ششم و موج هفتم شدند .

در بازی های نو نهالان که جداگانه برگزار گردید تیم های : دریا اول ساحل دو م- و جنوب سوم شدند .

در رقابت های کاتا و در کاتای نوجوانان : 1 . حسن رستمی اول 2. حسین لطفی دوم 3. حسین پارسا و علی رضا رئوفی مشترکاَ سوم شدند و در کاتای جوانان : 1. علیرضا دهقان اول 2. امیر حسین دهقان دوم 3. محد کرمی و سجاد عبدشیخی مشترکاَ سوم شدند .

داوری مسابقات بر عهده ی : عبدالمهدی بهمنی غلامرضا قنواتی علی نامدار شاهرخ زنگی یوسف خرمی ضرغام کیارستمی حسین زارعی حسین تردیده امید بهمنیاری دلاور محمدنژاد و سرکار خانم ثریا هام مسئول بانوان شوتوکان ski گناوه بود.

حضور خانواده های هنرجویان در سالن و تشویق تیم ها از نکات دیدنی این دوره از مسابقات بود که از ابتدا تا انتها تمام مسابقات را دنبال می کردند .

 
صفحه 5 از 13

درباره باشگاه

مسئول باشگاه :

مهدی بهمنی

همراه : 09173776702

تلفکس : 07723241970

مسئول سایت:

جانباز حیدری

 همراه: 09171770873

مشاور سایت  :

مجتبی کر یمی 

همراه : 09177753833

آدرس ایمیل :

ski_boushehr@yahoo.com

پذیرش بانوان

پذیرش تمامی بانوان ائم از مربیان ، هنرجویان و پذیرش نمایندگی سبک شوتوکان (  SKI )  در سرتاسر استان    در باشگاه شوتوکان گناوه

جست وجو

آمار سایت

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterامروز111
mod_vvisit_counterدیروز439
mod_vvisit_counterاین هفته1349
mod_vvisit_counterاین ماه6175
mod_vvisit_counterکل بازدیدها482741